Nowa siedziba DMWA

Zapraszamy po przeprowadzce do nowej siedziby Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej - Misiówka, budynek nr 14

zobacz na mapie kampusu

Studenci zagraniczni REGISTER HERE
Innostrannyje studenty → REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

Zaproszenie na studia na Letniej Akademii Uniwersytetu Wiedeńskiego: International & European Studies 2019

Austriackie Forum Kultury przekazuje w załączeniu informację oraz formularz zgłoszeniowy na Letnią Akademię Uniwersytetu Wiedeńskiego, na kurs akademicki International & European Studies 2019.

Wykładowczynie i wykładowcy to profesorki i profesorowie Uniwersytetu Wiedeńskiego oraz prawniczki i prawnicy wiedeńskich kancelarii prawnych.

Program obejmuje tematykę ekonomiczną, społeczną, prawną, kulturalną i historyczną w kontekście zagadnień Unii Europejskiej.

Letnia Akademia odbywa się of 13 lipca do 10 sierpnia 2019 w malowniczym regionie Salzkammergut w Górnej Austrii nad jeziorem Wolfgang.

Kurs składa z dwóch dwutygodniowych modułów z seminariami do wyboru, w tym z kursem nauki języka niemieckiego, i może zostać zaliczony przez macierzystą uczelnię na podstawie zdobytych na nim punktów ECTS.

Termin składania aplikacji upływa dn. 28.02.2019

SHS_SummerSchool_Brochure_2019

SHS_SummerSchool_ApplicationForm_2019

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.