Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

Careers of the Future: Sztuczna inteligencja – to nie to, co myślisz

Drodzy Studenci!

Ambasada USA zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu Careers of the Future, które odbędzie się 24.02.2021, o godzinie 18:00.

Spotkanie na platformie Zoom poprowadzą w języku polskim Agata Foryciarz, doktorantka na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Stanforda oraz Piotr Wróbel z Centrum Nauki Kopernik.

Zakres tematyczny spotkania to technologie sztucznej inteligencji, ktore już wpływają na naszą codzienność i są podstawą cyfrowej transformacji społeczeństwa. Postawimy sobie także pytania m.in. o to czy jednak obraz, jaki nam się przedstawia, jest prawdziwy? Jakie są mity związane z systemami uczenia maszynowego, jakie wyzwania?

Prelegentka opowie o swojej pracy na Uniwersytecie Stanforda, gdzie bada tworzenie i ewaluację opartych na uczeniu maszynowym narzędzi, które wspomagają decyzje lekarzy. Opowie też o tym, dlaczego nie lubi używać zwrotu sztuczna inteligencja” oraz jak ważne są inne zawody (niekoniecznie techniczne) we wdrażaniu technologii uczenia maszynowego.

REJESTRACJA:
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza:https://forms.gle/J5wE4oRgqboeYHUY8

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 lutego. Liczba miejsc ograniczona. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają link do wydarzenia na dzień przed nim. Zachęcamy do wysyłania pytań do prelegentki przy rejestracji.

Informacją o wydarzeniu można również podzielić się korzystając z posta zamieszczonego na Facebooku Ambasady USA.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.