Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at Gdańsk Tech
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

DZIEŃ ZIEMI 2021 - SPRZĄTAMY ŚWIAT!

Drodzy Studenci oraz cała społeczności akademicka!

Z okazji tegorocznego Dnia Ziemi Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej organizuje akcję sprzątania terenów zielonych w okolicy Domu Studenckiego nr 2, na końcu ulicy Traugutta w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich chętnych wraz ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną - im więcej nas, tym lepszy efekt!

Spotykamy się 22.04.2021, o godzinie 10:00, przed akademikiem nr 2. Sprzątamy przez 3 godziny, po czym przechodzimy pod DMWA, aby zasadzić tam drzewko upamiętniające wspólny wysiłek :) Koniec akcji przewidziany jest na godzinę 14:00.

Worki oraz pojemniki na śmieci zapewni Wydział Gospodarki Komunalnej. Rękawiczki zapewnia DMWA. O maseczki prosimy zadbać we własnym zakresie.

Osobą do kontaktu w sprawie tej akcji jest Urszula Szymajda-Grzegory z DMWA: urszula.grzegory@pg.edu.pl

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.