Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

JERUSALEMA CHALLENGE NA PG

Drodzy Studenci!

Dołączcie do nas w tańcu Jerusalema :)

Zapraszamy całą uczelnianą społeczność do nagrania tego wyjątkowego tańca, by wyrazić naszą łączność ze światem w warunkach izolacji oraz nadzieję na lepsze jutro, a jednocześnie podzielić się radością z tańca z tymi, którym może jej brakować.

Nagranie odbędzie się w najbliższy piątek 12.03, o godzinie 8:00 i poprzedzone będzie próbą generalną w czwartek, 11.03, o godzinie 9:00. Spotykamy się na dziedzińcu przed Gmachem Głównym.

Abyśmy mogli wiedzieć ilu mamy chętnych, prosimy Was o zarejestrowanie się na wydarzenie - nie ma żadnych ograniczeń, formularz jest wyłącznie informacyjny, dla celów logistycznych:

Co do ubioru - prosimy o założenie jeansów i - w miarę możliwości białej/jasnej góry + czerwony szalik/ apaszka/ chusta. I - oczywiście - maseczka :)

Bądźcie z nami!

Jeśli chcecie potrenować taniec przed nagraniem, tu znajdziecie niezbędny instruktaż on choreografki, Marty Bystrzanowskiej:

Instruktaż - link

Tutorial - link

Jerusalema Dance - link

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.