Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

CALL FOR APPLICATIONS FOR THE VISITING RESEARCHER PROGRAM 2019 CALL FOR APPLICATIONS FOR THE VISITING RESEARCHER PROGRAM 2019

The Institute for Russian and Eurasian Studies (Uppsala University) announces the call for applications for the IRES Visiting Researcher Program 2019.

Spotkania informacyjne o partnerstwach strategicznych Erasmus+, konkurs wniosków 2019 r. Spotkania informacyjne o partnerstwach strategicznych Erasmus+, konkurs wniosków 2019 r.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza Państwa na następujące spotkania informacyjne dotyczące wnioskowania o dofinansowanie na projekty Partnerstw strategicznych na rzecz szkolnictwa wyższego w konkursie wniosków 2019:

University of Valladolid launched project `Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’ University of Valladolid launched project `Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’

University of Valladolid launched its project `Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’ at the beginning of the current year 2018. This project makes available a list of teaching offers for foreign staff to carry out a teaching mobility period at our Institution in the framework of the Erasmus+ Programme.

Program RISE 2019 Program RISE 2019

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze z całego świata zainteresowanych współpracą z praktykantami z Niemiec do udziału w kolejnej edycji programu RISE worldwide 2019 (Research Internships in Science and Engineering).

`Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’ `Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’

`Erasmus+ Teaching Staff at the Uva’

Wyświetlanie 6 - 10 z 33 rezultatów.
z 7

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.