FarU na konferencji Infoshare w Gdańsku | Politechnika Gdańska

14 - 15 Październik 2021

Kategoria: Współpraca

Typ: Targi pracy

Związek Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita (FarU) zaprezentuje osiągnięcia i możliwości wybranych kół naukowych z uczelni zrzeszonych (GUMed, PG i UG) podczas konferencji technologicznej Infoshare w Gdańsku.

Infoshare to 2 dni wypełnione wystąpieniami ekspertów z polskich i zagranicznych firm oraz instytucji takich, jak: Twitter, Google, LPP, Spartez, T-mobile czy Amazon. W tym roku na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których prelekcje przeprowadzą specjaliści danych dziedzin z całego świata.

Podczas konferencji FarU reprezentować będą koła naukowe 3 największych uczelni Pomorza. Wśród projektów, które zaprezentują, znajdują się m.in.  proteza dłoni wykonana przy pomocy druku 3D, w pełni automatyczna łódź żaglowa, emulator starych gier automatowych, badania nad zastosowaniem aparatury EEG oraz biofeedbacku w prewencji i redukcji negatywnych konsekwencji uzależnienia od pracy, czy analiza krążących komórek guza (CTC).

Celem wydarzenia jest prezentacja oraz wymiana doświadczeń wśród specjalistów z branży biznesowej, nowych technologii oraz startup’ów.

Konferencja transmitowana będzie również online. Bilety oraz szczegółowy program dostępne są na stronie www.infoshare.pl

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia