"GREEN LEAN – czyli jak zostać SUPERBOHATEREM" | Politechnika Gdańska

Treść strony

Wydarzenia

"GREEN LEAN – czyli jak zostać SUPERBOHATEREM"

25 November 2021 15:00 - 16:30

Kategoria: Organizacja i zarządzanie

Typ: Spotkanie

Spotkanie w ramach cyklu „Ze świata Lean”. Gościem spotkania będzie Łukasz Sowiński - Senior LSS Specialist w XYLEM, który wygłosi prelekcję nt. "GREEN LEAN – czyli jak zostać SUPERBOHATEREM".

Spotkanie w ramach cyklu „Ze świata Lean” organizowane przez zespół Katedry Inżynierii Zarządzania i Jakości Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Gościem najbliższego spotkania będzie Łukasz Sowiński - Senior LSS Specialist w XYLEM, który wygłosi prelekcję nt. "GREEN LEAN – czyli jak zostać SUPERBOHATEREM".

Praca powinna sprawiać Ci przyjemność i pozwalać na ciągły rozwój. Dlatego mottem naszego zespołu LSS (Lean Six Sigma) jest zabawa Lean i pełna swoboda w realizowaniu celów. Dodatkowo hasłem przewodnim korporacji jest rozwiązywanie globalnych problemów dostępu do wody pitnej (Xylem Let’s Solve Water). Budujemy nie tylko świadomość pracowników, ale i lokalnych społeczności oraz instytucji. Wykorzystując kreatywność oraz ludzki potencjał pokazujemy jak usprawniać nie tylko procesy produkcyjne, ale przede wszystkim własne życie, samych siebie i ratować otaczający nas świat. Podczas seminarium poznacie Xylem jako firmę, ale także jako pojęcie (korelacja Lean i Green).

Nazywam się Łukasz Sowiński i od trzech lat wspólnie z zespołem LSS (opcjonalnie CI) bawimy się w Lean w jednej z fabryk Xylem produkującej pompy do wody pitnej. Pokażę jak w firmie, której jedynym standardem jest brak standardów żyją Leanowcy. Dodatkowo przedstawię moją historię od sadzenia kwiatka po transformację Lean gniazda modelowego.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia