Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe | Politechnika Gdańska

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe

27 January 2022 18:00 - 19:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Spotkanie

Spotkanie informacyjne dotyczące studiów II stopnia na specjalnościach sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe na wydziale ETI

Zapraszamy na spotkanie informacyjne online dotyczące studiów II stopnia na specjalnościach sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej.

Sztuczna inteligencja prowadzona jest na kierunku inżynieria biomedyczna, zaś uczenie maszynowe na kierunku informatyka. Obie specjalności realizowane są w ramach projektu Akademia Innowacyjnych Zastosowań Technologii Cyfrowych (AI TECH), którego celem jest wykształcenie najwyższej klasy specjalistów w zakresie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji – obszarów kluczowych dla nowoczesnej gospodarki, wspierania rozwoju zaawansowanych kompetencji cyfrowych i przygotowanie kadr cyfrowej gospodarki.

Rekrutacja na studia trwa do 7 lutego.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/661807958275022