XIX OKNMUT | Politechnika Gdańska

Kategoria: Edukacja

Typ: Konferencja

XIX Ogólnopolska Konferencja Nauczania Matematyki w Uczelniach Technicznych

W dn. 22–24.09.2021 r. odbędzie się XIX Ogólnopolska Konferencja Nauczania Matematyki w Uczelniach Technicznych organizowana przez Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość Politechniki Gdańskiej we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Departamentem Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Ogólnopolska Konferencja Nauczania Matematyki w Uczelniach Technicznych jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym co dwa lata przez różne uczelnie techniczne całego kraju, którego celem jest doskonalenie jakości kształcenia matematycznego na uczelniach technicznych oraz integracja środowiska nauczycieli akademickich.

Ze względu na ciągle istniejące zagrożenie epidemiczne Konferencja odbędzie się w formule online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia.

Lokacja
Wydarzenie standardowe