TANIE NOCLEGI W GDAŃSKU

Politechnika Gdańska oferuje ponad tysiąc tanich i komfortowych miejsc w Domach Studenckich, zlokalizowanych niedaleko morza         i centrum Gdańska.  Akademiki dostępne są dla turystów od lipca do 22 września.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

W Gdańsku Wrzeszczu znajdują się: Osiedle Traugutta obejmujące Domy Studenckie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Osiedle Wyspiańskiego, czyli akademiki w samym centrum dzielnicy. Oferujemy także akademik w Gdańsku Brzeźnie – nad samym morzem, 5 minut spacerem do plaży. Zapraszamy serdecznie! Komunikacja miejska umożliwia bezpośredni dojazd na plaże i pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym Trójmieście!

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

58-347-25-47
akademiki@pg.edu.pl

Uwaga studenci

Jeśli:

1. otrzymałeś miejsce w Domu Studenckim na rok akademicki 2016/2017,
  2. w roku akademickim 2015/2016 byłeś mieszkańcem Domu Studenckiego i miałeś opłaconą kaucję,
  3. podczas wykwaterowywania nie wypełniłeś wniosku o zwrot kaucji, to kaucja zostanie automatycznie zachowana na kolejny rok akademicki (tj. 2016/2017) i nie musisz wpłacać jej od nowa.

Spełnione muszą być wszystkie trzy warunki, o których mowa powyżej. W przeciwnym wypadku kaucję, w wysokości 200 zł, należy wpłacić w terminie określonym w Komunikacie Prorektora ds. Kształcenia.