prprekotrr

According to the decision of the Vice-Rector for Education, in the winter semester 2020/2021, non-students of Gdańsk University of Technology will not be allowed to live in GUT's Student Dormitories.
This decision is dictated by the epidemiological situation in the country and in the world.

Zgodnie z decyzją Pana Prorektora ds. kształcenia, w semestrze zimowym 2020/2021, osoby nie będące studentami Politechniki Gdańskiej, nie będą miały możliwości zamieszkania w Domach Studenckich PG.
Decyzja ta jest podyktowana sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie.

Miejsca w DS na rok akademicki 2020/21

Najbliższe, najważniejsze terminy

Uwaga studenci

Jeśli:

1. otrzymałeś miejsce w Domu Studenckim na rok akademicki 2020/2021,
  2. w roku akademickim 2019/2020 byłeś mieszkańcem Domu Studenckiego i miałeś opłaconą kaucję,
  3. podczas wykwaterowywania nie wypełniłeś wniosku o zwrot kaucji,
    to kaucja zostanie automatycznie zachowana na kolejny rok akademicki (tj. 2020/2021) i nie musisz wpłacać jej od nowa.

Spełnione muszą być wszystkie trzy warunki, o których mowa powyżej. W przeciwnym wypadku kaucję, w wysokości 300 zł, należy wpłacić
w terminie określonym w Komunikacie Prorektora ds. kształcenia i dydaktyki.