POLITECHNIKA OTWARTA - WYDARZENIA ODWOŁANE POLITECHNIKA OTWARTA - WYDARZENIA ODWOŁANE

POLITECHNIKA OTWARTA - WYDARZENIA ODWOŁANE
W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 odwołane zostały wydarzenia organizowane w ramach Politechniki Otwartej....

Magia fortepianu Magia fortepianu

Magia fortepianu
Choć jest tutaj od lat, nie każdy wie, że Politechnika Gdańska posiada wyjątkowy instrument – mistrzowskiej klasy fortepian koncertowy Steinway & Sons. 13 marca grupa artystów z Akademii Muzycznej zaprezentuje jego unikalne brzmienie, dokonując prawykonania utworu „Ad Astra”.

#CiekawiNauki – Fascynujące życie zabytków #CiekawiNauki – Fascynujące życie zabytków

#CiekawiNauki – Fascynujące życie zabytków
Od fundamentów, przez drzwi i okna, aż po poddasza – życie zabytków to fascynująca historia, która dzieje się na naszych oczach. Zapraszamy 19 marca na spotkanie z gdańskimi zabytkami, o których opowiedzą naukowcy i pasjonaci historii architektury.

Dobrze jest... szukać własnej drogi Dobrze jest... szukać własnej drogi

Dobrze jest... szukać własnej drogi
Gościem 5. spotkania z cyklu "Dobrze jest..." będzie prof. Bogdan de Barbaro - lekarz psychiatra i terapeuta, kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ.

Akademia Muzyczna w Politechnice: Karnawał na jazzowo Akademia Muzyczna w Politechnice: Karnawał na jazzowo

Akademia Muzyczna w Politechnice: Karnawał na jazzowo
Karnawałowy koncert z muzyką jazzową. 21 lutego na Politechnice wystąpi Kuba Grzywacz Quartet.

#CiekawiNauki - Masz talent? Odpowiedzi na pytania uczestników #CiekawiNauki - Masz talent? Odpowiedzi na pytania uczestników

#CiekawiNauki - Masz talent? Odpowiedzi na pytania uczestników
Prezentujemy odpowiedzi na pytania uczestników spotkania #CiekawiNauki - Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju.

#CiekawiNauki - Masz talent? #CiekawiNauki - Masz talent?

#CiekawiNauki – Masz talent?
Czy MASZ TALENT? Czy świadomie go rozwijasz? Zapraszamy na spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, tym razem w wyjątkowej formule dyskusji ekspertów połączonej z występem muzycznym.

Koncert na Nowy Rok Koncert na Nowy Rok

Koncert na Nowy Rok
Exodus, Angelus i Victoria Wojciecha Kilara to utwory, które usłyszymy z okazji Koncertu na Nowy Rok. Zapraszamy 17 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 do Auli Politechniki Gdańskiej.

Świąteczne życzenia i wydarzenia w styczniu 2020 roku Świąteczne życzenia i wydarzenia w styczniu 2020 roku

Świąteczne życzenia i wydarzenia w styczniu 2020 roku
Drodzy uczestnicy! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2020 składamy serdeczne życzenia zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Wyświetlanie 1 - 10 z 79 rezultatów.
z 8