Pomorskie drogi ku Niepodległej Pomorskie drogi ku Niepodległej

Pomorskie drogi ku Niepodległej – premiera filmu dokumentalnego
Premiera filmu Jana Butowskiego pt. „Pomorskie drogi ku Niepodległej” odbędzie się 5 marca w Auli Gmachu Głównego PG. Poznamy sylwetki bohaterów, miejsca i wydarzenia, które odegrały znaczącą rolę na drodze ku niepodległości.

Akademia Muzyczna w Politechnice Akademia Muzyczna w Politechnice

Muzyka XX i XXI wieku - koncert z cyklu "Akademia Muzyczna w Politechnice"
Pierwszy w 2019 roku koncert z cyklu "Akademia Muzyczna w Politechnice" przybliży słuchaczom muzykę XX i XXI wieku. Dzieła kompozytorów polskich i zagranicznych zaprezentują pedagodzy i studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Mikroplastik - wielki problem? Otwarte spotkanie dla dociekliwych Mikroplastik - wielki problem? Otwarte spotkanie dla dociekliwych

Mikroplastik – wielki problem? Otwarte spotkanie dla dociekliwych
Czym są mikroplastiki i czy zagrażają zdrowiu ludzi? Co wpływa na jakość wody pitnej i czy można pić wodę z kranu? Jak miasto chroni zbiorniki wodne przed napływem nowych toksyn? 21 lutego o godz. 18.00 odbędzie się otwarte spotkanie "Mikroplastik - wielki problem?

O fotografii wojennej – otwarte spotkanie na Politechnice Gdańskiej z komandorem Januszem Walczakiem O fotografii wojennej – otwarte spotkanie na Politechnice Gdańskiej z komandorem Januszem Walczakiem

O fotografii wojennej - otwarte spotkanie na Politechnice Gdańskiej z komandorem Januszem Walczakiem
Politechnika Otwarta oraz Tweetup Academy zapraszają w sobotę, 2 lutego, na spotkanie z komandorem Januszem Walczakiem, który opowie o fotografii wojennej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00...

Laboratoria i wykłady z fizyki 2018/2019 Laboratoria i wykłady z fizyki 2018/2019

Laboratoria i wykłady z fizyki 2018/2019
Politechnika Otwarta zaprasza uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i liceów do udziału w cotygodniowych wykładach i laboratoriach z fizyki.

Dzień Niepodległości na Politechnice Gdańskiej Dzień Niepodległości na Politechnice Gdańskiej

Piknik patriotyczny na Politechnice – razem świętujmy niepodległość
Rektor i Senat Politechniki Gdańskiej zapraszają całą społeczność akademicką do świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 13 listopada 2018 r. pod Gmachem Głównym odbędzie się piknik patriotyczny.

Akademicki Koncert Galowy „Niepodległa” Akademicki Koncert Galowy „Niepodległa”

Akademicki Koncert Galowy „Niepodległa” z udziałem Konstantego Andrzeja Kulki i Piotra Palecznego
Politechnika Gdańska oraz Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowy Akademicki Koncert Galowy „Niepodległa” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Harmonogram zajęć brydża sportowego Harmonogram zajęć brydża sportowego

Harmonogram zajęć brydża sportowego
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć brydża sportowego . Zajęcia odbywają się w poniedziałki, za wyjątkiem dni świątecznych, w godzinach: 15.45 - Grupa I Adepci, godz. 17.15 - grupa...

Haft kaszubski szkoły żukowskiej Haft kaszubski szkoły żukowskiej

Wystawa haftu kaszubskiego szkoły żukowskiej
Zapraszamy na wernisaż wystawy Haft kaszubski szkoły żukowskiej (Kaszëbsczé wësziwanié żukòwsczégò sztélu) który odbędzie się 17 października w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie ma na celu upowszechnić tradycję i rękodzielnictwo kaszubskie, a także promować haft kaszubski szkoły żukowskiej do planowanego wpisu na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.

Wyświetlanie 1 - 10 z 45 rezultatów.
z 5