Politechnika Wielu Pokoleń - bezpłatne zajęcia na Politechnice Gdańskiej Politechnika Wielu Pokoleń - bezpłatne zajęcia na Politechnice Gdańskiej

Politechnika Wielu Pokoleń - bezpłatne zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów
Już w październiku Politechnika Gdańska zainauguruje projekt Politechnika Wielu Pokoleń - pierwszy na Pomorzu uniwersytet z ofertą bezpłatnych, praktycznych zajęć edukacyjnych dla osób w różnym wieku.

Spotkanie z prof. Jakubem Szczepańskim i wycieczka po kampusie PG Spotkanie z prof. Jakubem Szczepańskim i wycieczka po kampusie PG

Spotkanie z prof. Jakubem Szczepańskim i wycieczka po kampusie PG
Spotkanie autorskie z prof. Jakubem Szczepańskim, połączone ze sprzedażą książki i wycieczką po kampusie, odbędzie się 26 czerwca w Auli PG.

Muzyka Letniej Nocy Muzyka Letniej Nocy

Muzyka Letniej Nocy. Niezwykły koncert w równie niezwykłym miejscu
Na kampusie Politechniki Gdańskiej w czerwcową noc już po raz drugi zabrzmi muzyka wielkich kompozytorów. Zapraszamy społeczność akademicką, mieszkańców Gdańska i okolic oraz turystów odwiedzających...

Rowerowa akcja Academic Bicycle Challenge. Podejmij wyzwanie! Rowerowa akcja Academic Bicycle Challenge. Podejmij wyzwanie!

Rowerem po zdrowie i czyste powietrze. Podejmij wyzwanie z Academic Bicycle Challenge!
W dniach 1-30 czerwca weź udział w akcji Academic Bicycle Challenge i dołącz do grona najbardziej aktywnych fanów jazdy rowerem spośród uczelni na całym świecie.

#CiekawiNauki – Sztuczna inteligencja - wyręczy nas czy zastąpi? #CiekawiNauki – Sztuczna inteligencja - wyręczy nas czy zastąpi?

#CiekawiNauki – Sztuczna inteligencja - wyręczy nas czy zastąpi?
Jak sztuczna inteligencja wpływa obecnie na nasze życie? Jak zmieni naszą rzeczywistość w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat? Kogo lub co zastąpi sztuczna inteligencja, a kogo lub czego zastąpić nie może?

Dobrze jest… wejść na szczyt. Spotkanie z Kingą Baranowską Dobrze jest… wejść na szczyt. Spotkanie z Kingą Baranowską

Dobrze jest… wejść na szczyt. Spotkanie z Kingą Baranowską
Jak pokonać swoje słabości i osiągnąć marzenia? Jak rozpoznać, co w życiu jest ważne? Na te i inne pytania odpowie Kinga Baranowska – himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników.

Europejska Noc Muzeów Europejska Noc Muzeów

Europejska Noc Muzeów na Politechnice Gdańskiej
Przed nami trzecia już Europejska Noc Muzeów na Politechnice Gdańskiej. W tę jedną noc w roku uczelnia zamieni się w pełne tajemnic muzeum techniki oraz centrum nauki dostępne dla wszystkich chętnych....

Plastikowe morze - wystawa o zanieczyszczeniu wód mikroplastikiem Plastikowe morze - wystawa o zanieczyszczeniu wód mikroplastikiem

Plastikowe morze - wystawa o zanieczyszczeniu wód mikroplastikiem
23 kwietnia 2019 roku w ładowniach statku-muzeum "Sołdek" otwarta zostanie wystawa "Plastikowe morze", poruszająca problem zanieczyszczenia mórz i oceanów mikroplastikiem. Wystawę przygotowało Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku oraz Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk w Sopocie, przy wsparciu Politechniki Otwartej.

#CiekawiNauki – Przemysł morski - technologie przyszłości #CiekawiNauki – Przemysł morski - technologie przyszłości

#CiekawiNauki – Przemysł morski - technologie przyszłości
Politechnika Otwarta i Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku zapraszają na trzecie spotkanie z cyklu #CiekawiNauki. O nowatorskich technologiach w branży okrętowej – od czasów II wojny światowej do współczesności – a także o rozwiązaniach przyszłości opowiedzą eksperci.

Koncert Pasyjny Koncert Pasyjny

Koncert Pasyjny
Dzieła wybitnych kompozytorów: Gregorio Allegriego, Samuela Barbera oraz Oli Gjeilo zaprezentują w piątek 12 kwietnia o godz. 19.00  w Kościele Świętej Trójcy w Gdańsku Akademicki Chór Politechniki...

Wyświetlanie 1 - 10 z 62 rezultatów.
z 7