WYDARZENIA POLITECHNIKI OTWARTEJ

Naukowe podróże - Podróż w głąb Ziemi Naukowe podróże - Podróż w głąb Ziemi

Naukowe podróże - Podróż w głąb Ziemi
„Podróż w głąb Ziemi” to trzeci odcinek filmowego cyklu „Naukowe podróże”. Bohaterki filmu – dr inż. Maria Przewłócka, docent PG oraz dr hab. Małgorzata Pruszkowska-Caceres prezentują wyjątkowe minerały, skały i skamieniałości – okazy z całego świata, przechowywane na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska PG.

Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. II – STARDUST Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. II – STARDUST

Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. II – STARDUST
W drugiej części „Podróży w kosmos” studenci PG i twórcy projektu STARDUST opowiadają o poszukiwaniu i badaniu nieopisanych dotąd, obecnych w stratosferze mikroorganizmów.

Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. I – HEDGEHOG Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. I – HEDGEHOG

Naukowe podróże – Podróż w kosmos. Cz. I – HEDGEHOG
W pierwszej części filmu prezentujemy jeden z pierwszych w Gdańsku projektów kosmicznych – HEDGEHOG. Ten udany eksperyment przetarł ścieżkę kolejnym projektom kosmicznym na Politechnice Gdańskiej.

Naukowe podróże – Podróż w czasie Naukowe podróże – Podróż w czasie

Naukowe podróże – Podróż w czasie
„Podróż w czasie” to pierwszy odcinek filmowego cyklu „Naukowe podróże”. Opowiada o tajemniczych, XVIII-wiecznych zapiskach z podróży po Europie, przechowywanych w zabytkowych zbiorach Biblioteki PG.

Naukowe Podróże – filmowe spotkania z pasjonatami nauki Naukowe Podróże – filmowe spotkania z pasjonatami nauki

Naukowe Podróże – filmowe spotkania z pasjonatami nauki
W lipcu i sierpniu Politechnika Otwarta wyemituje cztery nagrania przygotowane specjalnie na...

Wyświetlanie 1 - 5 z 86 rezultatów.
z 18