#CiekawiNauki – Masz talent?

Czy MASZ TALENT? Czy świadomie go rozwijasz? Czy masz możliwość wykorzystania swoich unikalnych umiejętności w pracy zawodowej? A może jeszcze nie odkryłaś/odkryłeś swoich talentów? Zapraszamy na spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, tym razem w wyjątkowej formule dyskusji ekspertów połączonej z występem muzycznym.

Początek roku to dla wielu z nas czas postanowień. Planujemy zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub nareszcie znaleźć czas na rozwój swoich talentów i zainteresowań: sportowych, artystycznych, naukowych i innych.

Temat spotkania

Na spotkaniu pt. #CiekawiNauki – Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju odpowiemy na pytania, jak odkrywać osobiste talenty, dlaczego tak ważne jest ich doskonalenie oraz jakie są psychologiczne pułapki talentu. Opowiemy, jakie pomysły na „wyławianie” talentów i wspieranie ich rozwoju mają nowoczesne przedsiębiorstwa. Pokażemy wyniki badań naukowych, które wskazują na źródła talentów i znaczenie pracy nad talentem. Przekonamy, że talent można odkryć i warto rozwijać w każdym wieku.

Dla kogo

Zapraszamy wszystkie osoby, dla których ważne jest, by rozwijać swoje talenty, a w szczególności:

- Młodzież licealną i studentów – osoby wchodzące w dorosłość i zastanawiające się, czy i jak mogą wykorzystać swoje talenty w przyszłym życiu zawodowym

- Rodziców pragnących wspierać swoje dzieci w rozwijaniu talentów

- Osoby poszukujące satysfakcji i możliwości rozwoju w życiu zawodowym

- Osoby poszukujące swoich talentów i zainteresowań, które mogłyby realizować „po godzinach”

- Osoby które zakończyły już karierę zawodową i nareszcie mają czas na rozwijanie swoich talentów lub poszukują ciekawego zajęcia.

Prelegenci

O talentach opowiedzą ekspertki: dr Beata Krawczyk-Bryłka (Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii) - z punktu widzenia psychologii i nauk o zarządzaniu oraz Ewa Szczepkowska (Jeppesen) - z perspektywy międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Występ muzyczny

Swoje talenty zaprezentuje na żywo zespół White Chocolate Trio – trójka młodych artystów, którzy na co dzień pracują w różnorodnych branżach, a po godzinach grają i śpiewają na scenie. Marta Raźniaczyk, Krzysztof Basiński i Marek Grącki opowiedzą również, kiedy odkryli w sobie talent, jak godzą występy z pracą i życiem osobistym oraz co im daje wspólne granie.

#CiekawiNauki - Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju

Kiedy? 31 stycznia (piątek), godz. 18:00

Gdzie? Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Dziedziniec Heweliusza

Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona.

REJESTRACJAhttps://bilety.pg.edu.pl/event/ciekawinauki-masz-talent/

Wstęp na wydarzenie możliwy jest po okazaniu biletu: wydrukoawnego bądź na ekranie urządzenia mobilnego.

Wydarzenie na Facebooku

Organizator: Politechnika Otwarta
Partnerzy: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
Patronat medialny: Pod Prąd