Interdyscyplinarna szkoła letnia dla doktorantów - POWER 3.5

Zapraszamy doktorantów na zajęcia w ramach interdyscyplinarnej szkoły letniej z udziałem zagranicznych wykładowców, organizowanej w ramach projektu POWER 3.5, pn. „Zintegrowany program rozwoju Politechniki Gdańskiej".

Termin: od dn. 1 do dn. 3 lipca br. - zajęcia rozpoczynać się będą o 9.15. Jeden odczyt trwa 45 min. z przerwą kawową o godz. 11-11.30 i lunchem o 14.

Harmonogram szkoły letniej >>>

Uczestnictwo w szkole letniej umożliwia uzyskanie 1 ECTS

Zakres tematyczny:

Zapisy na zajęcia do 21 czerwca br. >>>

Kontakt: Biuro Projektu - mgr Sylwia Sarniak sylwia.sarniak@pg.edu.pl

Bliższe informacje o projekcie, warunki uczestnictwa, kalendarium szkoleń, dokumenty aplikacyjne do pobrania znajdują się >>> na stronie dedykowanej projektowi.

********

Projekt realizowany jest z działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

********

Informujemy, że z aktualną bazą projektów skierowanych do doktorantów można się zapoznać na naszej stronie w zakładce >>> Doktoranci >>> Projekty dla doktorantów.