Spotkanie z BEST S.A.

Z ogromną przyjemnością koło naukowe KNZMI QR oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii, może po raz kolejny pochwalić się nawiązaniem współpracy z firmą BEST S.A.  
 
Dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką analityki biznesowej oraz procesów modelowania, przygotowaliśmy ciekawą propozycję. 
Drogi i bezdroża analityki biznesowej. Jak wdraża się wartościowy model analityczny w biznesie?" to temat najbliższej prezentacji, która odbędzie się 11.08.2018 roku (środa) o godzinie 17:00 na wydziale Zarządzania i Ekonomii w sali 103/104. 
W programie spotkania przewidziane jest przedstawienie charakterystyk wartościowego modelu, procesu prototypownia z perspektywy analityka biznesu oraz przedstawienie czynników wpływających na efektywność i trwałość modeli analitycznych.
 
Spotkanie poprowadzi dr inż Marcin Wilczewski, który kieruje Działem Analityki Biznesowej w BEST S.A., gdzie odpowiada za analityczne wspieranie działań biznesowych, w tym budowę i rozwijanie modeli optymalizujących strategie windykacyjne. Naukowo związany z Politechniką Gdańską. Prowadzi liczne badania w obszarze analizy danych.
 
Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na naszym fanpage-u