Kurs przygotowawczy z matematyki do studiów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Data dodania: 2022-07-27

Kurs przygotowawczy z matematyki do studiów

Kurs z matematyki
Centrum Matematyki Politechniki Gdańskiej jak co roku zaprasza na Kurs przygotowawczy z matematyki do studiów.

Zajęcia Kursu odbywają się w trybie zdalnym na platformie eNauczanie Politechniki Gdańskiej. Ułatwia to dostępność do zajęć z każdego miejsca na świecie.

Zakres tematyczny Kursu opracowano w oparciu o wymogi programowe poszczególnych Wydziałów Politechniki Gdańskiej.

Zapisując się na kurs:

• poszerzysz i utrwalisz swoją wiedzę
  • bez stresów i problemów rozpoczniesz naukę na studiach.

Celem kursu przygotowawczego w zakresie matematyki jest:

1. kompleksowe przygotowanie z matematyki studentów przyjętych na pierwszy rok studiów,
  2. podniesienie kompetencji studentów pierwszego roku wszystkich kierunków studiów w Politechnice Gdańskiej w zakresie matematyki - niezbędnej do kontynuowania studiów,
  3. przygotowanie do studiowania na uczelni technicznej,
  4. wyrównanie różnic programowych.

Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy Centrum Matematyki Politechniki Gdańskiej.

Więcej szczegółów na temat Kursu.

1212 wyświetleń