Zostałeś przyjęty na studia? Dostarcz komplet dokumentów w wersji papierowej na Wydział!

>>dokumenty - studia I stopnia

>>dokumenty - studia II stopnia

>>adres pod który należy dostarczyć dokumenty

Kierunki studiów I i II stopnia znajdziesz
 >>TUTAJ

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o kierowanie zapytań do nas telefonicznie lub mailowo. Zachowując zalecenia profilaktyczne zapraszamy do kontaktu z nami: telefonicznego: (+48) 058 348 67 00 i/lub mailowego: rekrutacja@pg.edu.pl
Centrum Rekrutacji  pozostaje zamknięte dla interesantów do odwołania.

Rekrutacja dodatkowa - terminarz, kierunki

Jeżeli nie dostałeś się  na studia na Politechnikę Gdańską w naborze podstawowym możesz wziąć udział w naborze dodatkowym.

Nabór dodatkowy będzie prowadzony na kierunki:

Studia I stopnia

Nazwa kierunku

Forma studiów

Minimalny próg punktowy

Budownictwo

Chemia budowlana

brak progu

Energetyka (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa)

stacjonarna

Energy Technologies (Wydział Mechaniczny)

stacjonarna

Energy Technologies  (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa)

Fizyka techniczna

Geodezja i kartografia

Green Technologies

Inżynieria biomedyczna

stacjonarna

Inżynieria materiałowa  (Wydział Mechaniczny)

stacjonarna

Inżynieria materiałowa (Wydział Chemiczny)

brak progu

Inżynieria materiałowa (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Inżynieria środowiska

Mechanika i budowa maszyn

niestacjonarna

Mechanika i budowa maszyn (w języku angielskim)

Nanotechnologia

Zdarzenie

rozpoczęcie rekrutacji dodatkowej

2.10.2020

zakończenie dodatkowej rekrutacji w systemie eRekrutacja

6.10.2020

publikacja wyników na koncie kandydata w systemie eRekrutacja (około godziny 15)

7.10.2020

jeśli uzyskałeś status przyjęty - złóż komplet dokumentów w wersji papierowej do Dziekanatu Wydziału Po spełnieniu formalności możesz uczestniczyć w zajęciach

Uwaga! Jeżeli zostałeś przyjęty w naborze podstawowym na studia stacjonarne, aby wystartować w rekrutacji dodatkowej powinieneś zrezygnować z uzyskanego wcześniej miejsca. Musisz dostarczyć rezygnację do dziekanatu wydziału jeszcze przed kandydowaniem w naborze dodatkowym.

ZASADY UDZIAŁU

Jeśli BRAŁEŚ już udział w naborze podstawowym bądź założyłeś już konto:

1.  Zaloguj  się na dotychczasowe konto rekrutacyjne.

• jeśli dokonywałeś już kiedykolwiek rejestracji konta w systemie  https://rekrutacja.pg.edu.pl/ , twoje konto jest aktywne i powinieneś z niego korzystać  (Kandydaci)
  • jeśli posiadasz już konto w systemie moja.pg powinieneś z niego korzystać podczas rekrutacji  (Studenci, absolwenci i pracownicy PG)

2. Dodaj interesujące cię kierunki dostępne w naborze dodatkowym oraz załącz skany dokumentów

3. Wnieś opłatę rekrutacyjną. UWAGA: W przypadku gdy uiściłeś opłatę podczas rekrutacji podstawowej, przejdzie ona automatycznie na dodatkowy nabór dla tego samego trybu  i rodzaju studiów.

4. W przypadku otrzymania statusu przyjęty jak najszybciej złóż dokumenty w Dziekanacie Wydziału, dopełnij formalności i staw się na zajęciach

UWAGA: Jeśli starałeś się o przyjęcie w naborze podstawowym i nie zostałeś przyjęty na studia – musisz ponownie załączyć skany.

Jeśli NIE BRAŁEŚ udziału w naborze podstawowym i nie posiadasz konta w systemie moja.pg:

1.  Załóż  konto rekrutacyjne

2. Uzupełnij wszystkie dane na koncie

3. Dodaj interesujące cię kierunki dostępne w naborze dodatkowym oraz załącz skany dokumentów

4. Wnieś  opłatę rekrutacyjną (jeśli w systemie nie pojawia się informacja o jej zaksięgowaniu zamieść skan potwierdzenia uiszczenia opłaty w zakładce skany)

5. W przypadku otrzymania statusu przyjęty jak najszybciej złóż dokumenty w Dziekanacie Wydziału, dopełnij formalności i staw się na zajęciach