Do końca rejestracji na studia II stopnia pozostało

Kierunki studiów I i II stopnia znajdziesz
 >>TUTAJ

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o kierowanie zapytań do nas telefonicznie lub mailowo. Zachowując zalecenia profilaktyczne zapraszamy do kontaktu z nami: telefonicznego: (+48) 058 348 67 00 i/lub mailowego: rekrutacja@pg.edu.pl
Centrum Rekrutacji  pozostaje zamknięte dla interesantów do odwołania.

UWAGA! – Informacje dla kandydatów na kierunek Budownictwo i Inżynieria Środowiska na WILiŚ

Droga Kandydatko/Drogi Kandydacie!

Jeśli w procesie rekrutacji na studia II stopnia wybrałaś/wybrałeś kierunek BUDOWNICTWO na WILiŚ, dokonaj wyboru przedmiotów dodatkowych.

Wydrukuj, wypełnij i podpisz deklarację WYBORU PRZEDMIOTÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH i dostarcz ją do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej wraz z pozostałymi wymaganymi dokumentami.

Jeśli w procesie rekrutacji na studia II stopnia wybrałaś/wybrałeś kierunek INŻYNIERIA ŚRODOWISKA na WILiŚ, dokonaj wyboru specjalności.

Wydrukuj, wypełnij i podpisz DEKLARACJĘ WYBORU SPECJALNOŚCI i dostarcz ją do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej wraz z pozostałymi wymaganymi dokumentami.