Poniższe komunikaty i strona dotyczą wyłącznie rekrutacji obywateli Polskich. W przypadku cudzoziemców należy kontaktować się z Działem Międzynarodowej Współpracy Akademickiej.

Do rozpoczęcia roku akademickiego 2019/2020 pozostało

Kierunki studiów znajdziesz >>TUTAJ<<

Najczęściej zadawane pytania
i >>ODPOWIEDZI

Ważny komunikat - minimalne progi punktowe

W związku z trudną maturą rozszerzoną z przedmiotu matematyka i bardzo niskimi wynikami kandydatów z tego przedmiotu:

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna na Wydziale Zarządzania i Ekonomii postanowiła obniżyć progi minimalne (Studia stacjonarne: Analityka gospodarcza 60; Ekonomia 50; Zarządzanie inżynierskie 45; Zarządzanie (w j. angielskim) 40; Studia niestacjonarne: Analityka gospodarcza niestacjonarne 20; Zarządzanie inżynierskie 20).

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska postanowiła obniżyć progi minimalne (Studia stacjonarne: Budownictwo 50).

Nowe progi punktowe są już widoczne w systemie eRekrutacja.

Pozostałe progi minimalne pozostają bez zmian.

Kandydaci mają czas na dokonywanie zmian w swoich preferencjach do dnia 7.07.2019 (niedziela).