Jeśli na twoim koncie rekrutacyjnym widnieje informacja o tym, że opłata rekrutacyjna jeszcze nie wpłynęła, a uiściłeś ją zgodnie z terminarzem - dowód wniesionej opłaty za postępowanie rekrutacyjne dołącz do kompletu dokumentów, który należy złożyć między 11 a 19 lipca 2019r. Pamiętaj, że dla każdego kandydata system eRekrutacja generuje indywidualny numer konta bankowego.

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna
>>kontakt, dyżury

Nabór na studia II stopnia i niestacjonarne I stopnia zakończy się za

Na złożenie dokumentów pozostało

Kierunki studiów znajdziesz >>TUTAJ<<

MASZ PYTANIA??? Odpowiedź na nie znajdziesz na stronie FAQ . Jeśli nie, zapraszamy do kontaktu.

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY – informacja nt. Sprawdzianu predyspozycji do zawodu architekta 2019

Lista uczestników sprawdzianu:

• część I rysunek odręczny - pobierz
  • część II test kwalifikacyjny (2-częściowy) - pobierz
  • rezerwacja miejsca w akademiku na czas trwania sprawdzianu – pobierz

Na Sprawdzian predyspozycji do zawodu architekta należy przynieść:

• dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem poświadczający tożsamość;
  • część I – rysunek odręczny – ołówki 2B lub 3B, gumkę, długopis;
  • część II – test kwalifikacyjny część I – 2 godz., test kwalifikacyjny część II – 2 godz., – czarny długopis, cienkopis  lub pióro.

UWAGA.  Orientacyjny czas rozpoczęcia i zakończenia testów:  9.00 - 14.00  (zbiórka przed salą 8.45)

Temat  rysunku odręcznego:
Rysunek z natury kompozycji złożonej z postaci, rusztowania i piłki.

UWAGA. Przed wejściem do Gmachu Głównego będą informacje jak dojść do sal rysunkowych (A i B).

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną Architektury: 348 67 01, rekrutacja-arch@pg.edu.pl