Kierunki studiów I i II stopnia znajdziesz
 >>TUTAJ

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o kierowanie zapytań do nas telefonicznie lub mailowo. Zachowując zalecenia profilaktyczne zapraszamy do kontaktu z nami: telefonicznego: (+48) 058 348 67 00 i/lub mailowego: rekrutacja@pg.edu.pl
Centrum Rekrutacji  pozostaje zamknięte dla interesantów do odwołania.

Wyniki DODATKOWEJ rekrutacji

Kandydacie!

Na twoim koncie kandydata zostały opublikowane OSTATECZNE wyniki postępowania rekrutacyjnego na studia. Zaloguj się na swoje konto aby je sprawdzić.

>> Sprawdź wyniki <<

LISTA JEST OSTATECZNA I NIE ULEGNIE ŻADNYM ZMIANOM.

•••

Decyzje negatywne

zostaną rozesłane (w wersji papierowej) przez Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne. Od otrzymanej decyzji negatywnej masz prawo odwołać się w ciągu 14 dni od dnia jej odbioru. PODSTAWĄ ODWOŁANIA MOŻE BYĆ JEDYNIE WSKAZANIE NARUSZENIA WARUNKÓW I TRYBU REKRUTACJI NA STUDIA. Odwołanie należy złożyć za pośrednictwem organu, który wydał decyzję - czyli wysłać do tej samej Wydziałowej Komisji. Wyniki odwołań zostaną opublikowane w drugiej połowie marca.

•••

Decyzje pozytywne

na podany przez siebie w systemie eRekrutacja adres email otrzymasz wiadomość z systemu z informacją o przyjęciu na studia i koniecznością założenia konta studenckiego. Decyzja w wersji papierowej nie będzie wystawiona. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia np. do ZUS to w systemie studenckim >>mojapg masz możliwość złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia o przyjęciu na studia.
Pamiętaj! Od tego momentu wszelkie sprawy należy załatwiać w >>dziekanacie wydziału nie w komisji rekrutacyjnej.