Rejestracja elektroniczna na studia I stopnia zakończy się za

Nabór na studia niestacjonarne i II stopnia rozpocznie się za

UWAGA! Rejestracja na kierunek architektura kończy się wcześniej - 31.05.2019 o 12:00

MASZ PYTANIA??? Odpowiedź na nie znajdziesz na stronie FAQ . Jeśli nie, zapraszamy do kontaktu.

Kierunki studiów znajdziesz >>TUTAJ<<

Wyniki rekrutacji

Kandydacie!

Na twoim koncie kandydata zostały opublikowane OSTATECZNE wyniki postępowania rekrutacyjnego na studia. Zaloguj się na swoje konto aby je sprawdzić.

>> Sprawdź wyniki <<

LISTA JEST OSTATECZNA I NIE ULEGNIE ŻADNYM ZMIANOM.

Decyzje o przyjęciu / nieprzyjęciu zostaną rozesłane (w wersji papierowej) przez dane Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne.

Od otrzymanej decyzji masz prawo odwołać się w ciągu 14 dni od jej odbioru.
Pamiętaj:
*nie można odwołać się od decyzji nieprzyjęcia na kierunek, na który się nie aplikowało.
*nie można odwołać się od decyzji nieprzyjęcia na kierunek, jeżeli nie spełniło się kryteriów przyjęć
*nie można odwołać się od nieprzyjęcia na kierunek, który znajdował się na niższej preferencji. Sam ustawiłeś kolejność priorytetów na swoim koncie. Jeżeli dostałeś się na swoją wyższą preferencję, niższe nie były sprawdzane. Jedna opłata = możliwość dostania się na jeden kierunek.
*podstawą odwołania może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia.
*odwołanie należy złożyć za pośrednictwem organu, który wydał decyzję. Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne już nie urzędują dlatego skieruj się do dziekanatu wydziału w godzinach urzędowania.
Wyniki odwołań zostaną opublikowane na koncie kandydata w dniu 11 marca 2019r. około godziny 15:00.

Od tego momentu wszelkie problemy należy załatwiać w DZIEKANACIE wydziału nie w komisji rekrutacyjnej.

Od dnia jutrzejszego planowany jest nabór dodatkowy, więcej szczegółów pojawi się w aktualnościach około godziny 15:00