Do rozpoczęcia roku akademickiego 2019/2020 pozostało

Kierunki studiów I i II stopnia znajdziesz

>>TUTAJ

Poniższe komunikaty i strona dotyczą wyłącznie rekrutacji obywateli Polskich

Wyniki rekrutacji

Kandydacie!

Na twoim koncie kandydata zostały opublikowane OSTATECZNE wyniki postępowania rekrutacyjnego na studia. Zaloguj się na swoje konto aby je sprawdzić.

>> Sprawdź wyniki <<

LISTA JEST OSTATECZNA I NIE ULEGNIE ŻADNYM ZMIANOM.

Decyzje negatywne

zostaną rozesłane (w wersji papierowej) przez Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne w przyszłym tygodniu. Od otrzymanej decyzji negatywnej masz prawo odwołać się w ciągu 14 dni od dnia jej odbioru. PODSTAWĄ ODWOŁANIA MOŻE BYĆ JEDYNIE WSKAZANIE NARUSZENIA WARUNKÓW I TRYBU REKRUTACJI NA STUDIA. Odwołanie należy złożyć za pośrednictwem organu, który wydał decyzję - czyli wysłać do tej samej Wydziałowej Komisji. Wyniki odwołań zostaną opublikowane 6 września na koncie kandydata około godziny 15:00.

Decyzje pozytywne

na podany przez siebie w systemie eRekrutacja adres email otrzymasz wiadomość z systemu z informacją o przyjęciu na studia i koniecznością założenia konta studenckiego. Decyzja w wersji papierowej nie będzie wystawiona. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia np. do ZUS to w systemie studenckim >>mojapg masz możliwość złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia o przyjęciu na studia.
Pamiętaj! Od tego momentu wszelkie sprawy należy załatwiać w >>dziekanacie wydziału nie w komisji rekrutacyjnej.

Przeniesienie

jeśli dostałeś się na studia, ale chciałbyś jednak przenieść się na inny kierunek np. z niższych preferencji, a spełniłeś na nim kryterium >>punktowe, możesz napisać podanie do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej korzystając ze >>wzoru podania. Podanie należy dostarczyć do Komisji Wydziałowej (ew. za pośrednictwem >>dziekanatu jeśli WKR nie urzęduje) w wersji papierowej. Czas na złożenie prośby o przeniesienie upływa z dniem 20 sierpnia 2019. W sprawie dodatkowych pytań kontaktuj się z dziekanatem.

Nie uruchomiono kierunków

- Korozja, studia stacjonarne I stopnia
- Zielone technologie i monitoring, studia stacjonarne II stopnia
- Geodezja i kartografia, studia niestacjonarne I stopnia
- Geodezja i kartografia, studia stacjonarne II stopnia

•••

Jeśli nie zdążyłeś/zapomniałeś się zrekrutować - nie wszystko stracone. Pod koniec sierpnia 2019r. w aktualnościach pojawi się komunikat czy i na których kierunkach odbędzie się nabór dodatkowy >>WRZEŚNIOWY.