Rekrutacja na studia II stopnia (na semestr letni) rozpocznie się za:

Do rozpoczęcia roku akademickiego pozostało:

Wyniki rekrutacji

• Kandydacie!

Na twoim koncie kandydata zostały opublikowane OSTATECZNE wyniki postępowania rekrutacyjnego na studia II stopnia. Zaloguj się na swoje konto aby je sprawdzić.

>> Sprawdź wyniki <<

Lista jest ostateczna i nie ulegnie żadnym zmianom.

Decyzje o przyjęciu / nieprzyjęciu zostaną rozesłane przez dane Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne w przyszłym tygodniu.

Od otrzymanej decyzji masz prawo odwołać się w ciągu 14 dni od jej odbioru. Odwołanie należy złożyć za pośrednictwem organu, który wydał decyzję. Podstawą odwołania może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia.

Pamiętaj! Od tego momentu wszelkie problemy należy załatwiać w DZIEKANACIE wydziału nie w komisji rekrutacyjnej.

W dniach 20-24.02.2017 odbędzie się nabór dodatkowy. Zapoznaj sie z aktualnościami na stronie.