Zapraszamy do udziału w naborze na studia II stopnia! W przypadku rekrutacji na kierunek architektura masz czas do dnia 9.02.2018 do godziny 10:00, w przypadku innych kierunków do 12.02.2018 do godziny 12:00.

Zajęcia uzupełniające z chemii dla studentów przyjętych na I rok studiów na WCH PG

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie >>ZOBACZ<<

Tematyka zajęć >>ZOBACZ<<

ZAKWATEROWANIE NA CZAS TRWANIA KURSÓW WYRÓWNAWCZYCH

(28.08 – 08.09.2017)

Dla Kursantów istnieje możliwość zakwaterowania w domu studenckim Politechniki Gdańskiej:

DS nr 2 - ul. Traugutta 115b

80-226 Gdańsk-Wrzeszcz

e-mail: ds1@pg.edu.pl

Cena – 30 pln (brutto)/dobę. Płatne na miejscu (w recepcji domu studenckim) w dniu zakwaterowania za cały okres pobytu.

Pokoje 2-os. w segmentach 1-pok 2-os plus 1-pok 2-os. z WC i umywalką w segmencie i prysznicami na korytarzu.

Nabór na kierunek architektura zakończy się za:

Nabór na studia II stopnia zakończy się za:

Uwaga! Poza rejestracją elektroniczną należy również złożyć komplet dokumentów. Zapoznaj się z terminarzem.