ZARZĄDZANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM / BACHELOR IN MANAGEMENT

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII

Odkryj tajniki zarządzania na światowym poziomie i poznaj zasady ekonomii, finansów, prawa oraz marketingu. Zdobywaj wiedzę w międzynarodowych grupach studentów, z którymi będziesz miał okazję przygotowywać wiele projektów. To najlepszy sposób na to, by przygotować się do pracy w zespołach realizujących najwymyślniejsze przedsięwzięcia na całym świecie. Pomogą w tym również zajęcia z wykładowcami z prestiżowych studiów MBA PG. By jeszcze bardziej ułatwić ci karierę menadżerską, oferujemy intensywny kurs języka chińskiego wraz z  elementami chińskiej kultury.

Uwaga! Studia są płatne i prowadzone wyłącznie w języku angielskim

Argumenty za:

  • wykłady prowadzone przez międzynarodową kadrę
  • możliwość uczestniczenia w warsztatach i wizytach studyjnych w przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą (m.in. w USA, Chinach, krajach europejskich). Wiele dodatkowych szkoleń do wyboru – język angielski biznesowy, zarządzanie projektami, warsztaty menadżerskie
  • nauka języka chińskiego
  • nowoczesne wyposażenie sal

Praktyki, współpraca z firmami:

  • firmy prywatne: International Poland Sp. z o.o.,  Energa-Operator SA, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Stowarzyszenie Morena, Sportfive Sp. z o.o., 3GNS Sp. z o.o, Aiton Caldewill SA, ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe sp. z o.o, Det Norske Veritas Business Assurance Poland Sp. z o.o, Federal – Mogul BIMET SA, Virtual Services s.c. J. Polewiak, W. Kudela, Luvier Sp. z o.o., DSV ROAD Sp. z o.o, ING Bank Śląski, Getin Bank, REWIT, Federal-Mogul Finanacial Services Poland
  • międzynarodowe praktyki i staże: Udyen Jain& Associates, Chartered Accountants (Indie), PassNTFLY (Barcelona), 3IIIs Ltd, Ergo Business Park (Wielka Brytania) Biorock Sarl (Luksemburg)

Perspektywy zawodowe:

  • przedsiębiorstwa produkcyjne
  • firmy usługowe i handlowe
  • korporacje międzynarodowe

Absolwent mówi…

„Jeśli miałabym podać trzy mocne strony tego kierunku, to na pierwszym miejscu postawiłabym możliwość obcowania na co dzień z językiem angielskim i branżowym słownictwem. Drugi aspekt to kadra dydaktyczna. Trzeci — sami studenci. Przyjacielscy, pracowici, utalentowani ludzie, którzy podczas zajęć zawsze pomogą, a po zajęciach gwarantują po prostu dobrą zabawę”

studia: licencjackie prowadzone w trybie stacjonarnym