DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - 21 MARCA 2019 -

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż po politechnicznym świecie, którą wspólnie odbędziemy 21 marca.

W pierwszy dzień wiosny, w ramach wydarzenia Politechnika OPEN, otworzymy drzwi do naszych laboratoriów, gdzie prowadzone są badania na najwyższym poziomie, nasi pracownicy przedstawią bogatą ofertę studiów i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, a nasi studenci – być może niektórzy z nich to Państwa niedawni uczniowie – przygotują wyjątkowe pokazy, podczas których przekonają wszystkich, że nauka jest pasjonująca!

Dzień otwarty organizujemy z myślą o Państwa uczniach, którzy wkrótce staną przed jednym z najważniejszych wyborów w ich życiu – wyborem kierunku studiów i szkoły wyższej. Powodów, dla których warto związać swoją przyszłość z naszą uczelnią jest wiele. Zaufały nam już dziesiątki tysięcy studentów nie tylko z Polski, ale i z ponad 60 krajów. Należymy do międzynarodowej społeczności akademickiej, do której zapraszamy także uczniów z Państwa szkoły.

W celu jak najlepszej organizacji spotkania z Państwem, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w dniu otwartym – Politechnika OPEN poprzez przesłanie wiadomości na adres rekrutacja@pg.edu.pl. Wiadomość powinna zawierać następujące dane: nazwa szkoły, ilość uczniów.

Parking dla gości znajduje się przy ul. Fiszera – patrz mapa kampusu poniżej.