Atrakcje: zwiedzanie laboratoriów

9:00-10:00

Laboratorium „Sieci Komputerowe-warstwa 2” (Liczebność grupy 16)

204 budynek EA

9:00-11:00

Laboratorium animacji Motion Capture- co 15 min. (Liczebność grupy 10)

216 budynek NE

9:00-11:00

Laboratorium Face Motion Capture- co 15 min. (Liczebność grupy 10)

201 budynek EA

9:00-11:00

Laboratorium Innowacyjnych Zastosowań Informatyki (Liczebność grupy 10)

01 budynek EA

9:00-12:00

Programowalne Sterowniki Logiczne (Liczebność grupy 15)

541 budynek EA

9:00-12:00

Laboratorium układów i systemów mikroelektronicznych (Liczebność grupy 20)

337 budynek EA

9:00-14:00

Laboratorium Robotów Przemysłowych (Liczebność grupy 10)

63 budynek EA

9:15-11:00

Laboratorium udźwiękawiania filmów (Liczebność grupy 10)

728 budynek EA

9:15-12:00

Komora bezechowa (Liczebność grupy 10)

802 budynek EA

9:30-11:00

Multimedia na dużym ekranie

AUD2 budynek EA

9:30-11:30

Reżyserka - studio nagraniowe (Liczebność grupy 10)

41 budynek EA

9:30-12:00

Laboratorium biometryczne (Liczebność grupy 10)

„Akwarium” EA

10:00-11:00

Laboratorium „Sieci Komputerowe-warstwa 3” (Liczebność grupy 16)

142 budynek EA

10:00-11:30

Bezpieczeństwo w sieci Internet – wykład i pokaz (Liczebność grupy 20)

204 budynek EA

10:00-12:00

Laboratorium Syntezy Innowacyjnych Materiałów i Elementów (Liczebność grupy 15)

315 budynek EA

10:00-13:00

Systemy Wizualizacji Informacji (Liczebność grupy 15)

338 budynek EA

10:00-14:00

Laboratorium Technologii VoIP (Liczebność grupy 15)

605 budynek EA

10:00-14:00

Laboratorium Projektów i Dyplomów (Liczebność grupy 15)

616 budynek EA

10:00-14:00

Laboratorium Sieci Transmisji Informacji (Liczebność grupy 15)

618 budynek EA

10:00-14:00

Laboratorium Robotów Mobilnych (Liczebność grupy 10)

551 budynek EA

10:15-12:00

Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej (Liczebność grupy 8)

411 budynek EA

11:00, 13:00, 15:00

Komora Bezechowa – technika antenowa i satelitarna (Liczebność grupy 8)

14 budynek NE

11:00, 13:00, 15:00

Wykorzystywanie technologii bezprzewodowej (Liczebność grupy 8)

713/707/705 budynek EA

11:00-12:00

Pokaz drona (co 10 min) (Liczebność grupy 15)

Dziedziniec zielony za NE

11:00-12:00

Laboratorium „Sieci Komputerowe-warstwa aplikacji” (Liczebność grupy 8)

148 budynek EA

11:15-13:00

Laboratorium Technologii Mobilnych (Liczebność grupy 20)

162 budynek NE

11:30-13:00

Bezpieczeństwo w sieci Internet – wykład i pokaz (Liczebność grupy 20)

204 budynek EA

12:00-13:00

Środowiskowe Laboratorium Systemów Łączności Bezprzewodowej do Zastosowań Specjalnych (Liczebność grupy 15)

408 budynek EA

12:00-13:00

Laboratorium Systemów Trankingowych i Radia Programowalnego (Liczebność grupy15)

407 budynek EA

12:00-13:00

Koło Cell(Liczebność grupy15)

427 budynek EA

12:15-14:00

Laboratorium Systemów i Technologii Geoinformatycznych (Liczebność grupy 18)

643 budynek EA

13:00-14:30

Bezpieczeństwo w sieci Internet – wykład i pokaz (Liczebność grupy 20)

204 budynek EA

budynek  EA – budynek nr 41 na mapie,

budynek NE – budynek nr 42 na mapie