26 maja 2018 Dniem Absolwenta PG

Majowe spotkania Absolwentów Politechniki Gdańskiej odbywają się cyklicznie od 2013 r. W tym roku Dzień Absolwenta będzie obchodzony 26 maja.

Wydarzenie to zbiega się w czasie z organizaowanym na Politechnice Gdańskiej Bałtyckim Festiwalem Nauki. Każdy Wydział uczestniczący w wydarzeniach festiwalowych otworzy tego dnia swoje podwoje dla absolwentów. Szczegółowy program imprez oferowanych dla odwiedzających PG dostępny na stronie.

Część wydziałów organizuje tego dnia również zjazdy konkretnych roczników.

Zaproszenie dla Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki dostępne tutaj.

Zaproszenie na Piknik Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki dostępne tutaj.

ZAPRASZAMY!!!

Patronat nad Dniem Absolwenta Politechniki Gdańskiej 2018 objął JM Rektor Politechniki Gdańskiej prof. Jacek Namieśnik.

Załączone pliki