Absolwenci informatyki na PG zarabiają najwięcej

Absolwenci informatyki na Politechnice Gdańskiej to najlepiej opłacani specjaliści w swojej dziedzinie w Polsce. Pracę znajdują niemal natychmiast po ukończeniu studiów, a ryzyko bezrobocia jest wśród nich praktycznie zerowe. Takich informacji dostarcza trzecia edycja ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA). Badanie przeprowadzono na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Aby zapoznać się z opisywanymi zestawieniami, należy wejść na stronę ela.nauka.gov.pl, wybrać zakładkę „Rankingi 2016”, a następnie, bez wypełniania żadnego z pól wyszukiwarki, kliknąć „Wyszukaj”.

Więcej informacji w Aktualnościach: Zarobki absolwentów PG w czołówce uczelni w Polsce, Absolwenci PG poszukiwani i cenieni przez pracodawców.