Absolwentka PG laureatką nagrody SARP im. Zbyszka Zawistowskiego

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, mgr inż. arch. Michalina Frątczak zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie o nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego DYPLOM ROKU edycja 2018. Jej projekt został uznany za najlepszy spośród 99 prac nadesłanych z 19 polskich uczelni.

Nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego DYPLOM ROKU przyznaje Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP. W tym roku została ona wręczona już po raz 54. Organizatorami uroczystości ogłoszenia wyników tegorocznej edycji, która odbyła się na dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, były Wydział Architektury PG, Zarząd Główny SARP i SARP Oddział Wybrzeże. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac dyplomowych 25 absolwentów wydziałów architektury z całego kraju, którzy zakwalifikowali się do finałowego etapu konkursu.

GRATULUJEMY!!!

Więcej informacji na stronie.