Absolwent na wydziale

Zjazd absolwentów? Konferencja a może spotkanie biznesowe? 
Na tej stronie każdy Absolwent dzięki odnośnikom do stron wydziałowych może sprawdzić, jakie aktywności są przez nich planowane z myślą wychowankach.

Wydział Architektury

Wydział Chemiczny

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

Wydział Elektrotechniki i Automatyki

Wydział Mechaniczny

Wydział Zarządzania i Ekonomii

 

 

Elektroniczna Księga Absolwentów EKA

Dzięki systemowi EKA zarejstrowani absolwenci uczelni mogą porozumiewać się ze sobą i otrzymywać aktualne informacje z życia uczelni, a wydział może łatwo kontaktować się ze swoim zarejestrowanym absolwentem. Tylko zalogowani absolwenci mają dostęp do danych znajdujących się w systemie oraz mogą przekazywać swoje dane kontaktowe.

EKA jest systemem uczelnianym, a administrowanie systemu prowadzone jest przez uprawnionych pracowników poszczególnych wydziałów.

Kto może korzystać z tego serwisu?

Wystarczającym warunkiem do korzystania z możliwości systemu EKA jest fakt bycia absolwentem danego wydziału Politechniki Gdańskiej, studiów dowolnego stopnia po zarejestrowaniu się i założeniu konta w systemie.

O chemii przy muzyce. Promocja książki prof. Aleksandra Kołodziejczyka

Politechnika Otwarta zaprasza dn. 9.12.2019 r. o godz. 18.00 do Auli PG na spotkanie promujące najnowszą publikację prof. Aleksandra Kołodziejczyka pt. „Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne. Tom 1. Pierwiastki i związki nieorganiczne”.

W trakcie spotkania będzie można wysłuchać fragmentów książki: intrygujących historii i naukowych faktów związanych z oddziaływaniem pierwiastków i substancji chemicznych w naszym świecie.

Odczyt fragmentów książki urozmaicony będzie muzyką Fryderyka Chopina, Claude Debussy'ego oraz Davida Poppera. Utwory tych twórców uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. Im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku wykonają na fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli i klarnecie.

Uczestnicy spotkania będą mogli zakupić książkę oraz otrzymać autograf autora.

Więcej informacji na stronie https://pg.edu.pl/otwarta.