Wyniki wyborów z dnia 17.10.2017 i 3.11.2017 do URD i RW kadencji 2017/2018

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Chemicznego  do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Anna Kuczyńska-Łażewska
  • Anna Ordyszewska

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Chemicznego  do Rady Wydziału Chemicznego zostali wybrani:

• Anna Ordyszewska
  • Mateusz Woźniak
  • Paulina Parcheta

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Tomasz Chludziński
  • Marek Tatara
  • Szymon Zaporowski
  • Bartłomiej Mróz

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki do Rady Wydziału ETI zostali wybrani:

• Tomasz Chludziński
  • Marek Tatara
  • Katarzyna Karpieńko

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki do URD oraz Rady Wydziału EiA  został wybrany Emilian Piesik.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w URD zostali wybrani:

• Bartosz Trawiński
  • Krzysztof Zagórski

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w Radzie Wydziału FTiMS został wybrany Piotr Winiarz.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  w URD zostali wybrani:

• Natalia Gietka
  • Mateusz Wiszniewski
  • Paweł Wielgat
  • Beata Zima

Przedstawicielkami doktorantów Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  w Radzie Wydziału ILiŚ zostały wybrane:

• Beata Zima
  • Karolina Matej-Łukowicz

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Architektury w URD  zostali wybrani:

• Anna Półtorzycka
  • Tomasz Zybała

Przedstawicielką doktorantów Wydziału Architektury w Radzie Wydziału   została wybrana Anna Rubczak

Przedstawicielami doktorantów Środowiskowego Studium Doktoranckiego przy Wydziale Mechanicznym  do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Michał Bartmański
  • Maciej Fabrykiewicz

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Mechanicznego  do Rady Wydziału Mechanicznego został wybrany Michał Bartmański.

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa  do Rady Wydziału OiO został wybrany Krzysztof Wołoszyk.

Przedstawicielkami doktorantów Wydziału Zarządzania i Ekonomii do Uczelnianej Rady Doktorantów zostały wybrane:

• Agnieszka Firgolska
  • Paulina Dębniak
  • Katarzyna Ossowska

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Zarządzania i Ekonomii do Rady Wydziału ZiE zostali wybrani:

• Paulina Dębniak
  • Piotr Kasprzak