Wyniki wyborów z dnia 28.10.2016 do URD kadencji 2016/2017

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Chemicznego  do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Anna Kuczyńska-Łażewska
  • Anna Ordyszewska
  • Paulina Parcheta
  • Maria Rybarczyk
  • Mateusz Woźniak

Ze względu na brak kandydatów, 3 mandaty dla przedstawicieli Wydziału Chemicznego w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Tomasz Chludziński
  • Jan Cychnerski
  • Mateusz Ficek
  • Adam Korzeniewski
  • Marek Tatara

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielem doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki do URD  został wybrany Emilian Piesik.

Ze względu na brak kandydatów, 2 mandaty dla przedstawicieli Wydziału Elektrotechniki i Automaty w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w URD zostali wybrani:

• Kacper Dzierzgowski
  • Piotr Kupracz
  • Krzysztof Zagórski

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  w URD zostali wybrani:

• Natalia Gietka
  • Mateusz Wiszniewski
  • Paweł Wielgat
  • Beata Zima

Ze względu na brak kandydatów, 2 mandaty dla przedstawicieli Inżynierii Lądowej i Środowiska w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających

Przedstawicielami doktorantów Wydziału Architektury w URD  zostali wybrani:

• Hanna Olbracht-Prondzyńska
  • Igor Szóstakowski
  • Anna Półtorzycka (Łopacka)

Wszystkie mandaty zostały obsadzone.

Przedstawicielem doktorantów Środowiskowego Studium Doktoranckiego przy Wydziale Mechanicznym  do Uczelnianej Rady Doktorantów został wybrany Piotr Andrzejewski.

Ze względu na brak kandydatów, 4 mandaty dla przedstawicieli ŚSD Mech w URD pozostają nieobsadzone do czasu przeprowadzenia wyborów uzupełniających

W wyborach które odbyły się 23.09.2016 przedstawicielami doktorantów Wydziału Zarządzania i Ekonomii do Uczelnianej Rady Doktorantów zostali wybrani:

• Emilia Nagucka
  • Wioletta Kukier