V Międzynarodowa Konferencja Medical Science Pulse -Interdyscyplinarność w nauce i badaniach naukowych

Szanowni Państwo!

 

W imieniu Jego Magnificencji Rektora Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Komitetów - Naukowego i Organizacyjnego  serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w V Międzynarodowej Konferencji Medical Science Pulse -Interdyscyplinarność w nauce i badaniach naukowych

 

Konferencja odbędzie się 22-23  maja 2018r. w Opolu, na terenie PMWSZ

 

Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: 

http://e-event24.pl/5th_MSP_Conference/

 

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów, pracowników uczelni wyższych i instytutów naukowo-badawczych oraz zainteresowanych różnymi aspektami dotyczącymi interdyscyplinarności w nauce i badaniach naukowych.

 

Celem głównym Konferencji jest promowanie rozwoju naukowego młodych pracowników nauki i studentów, a także stworzenie forum dyskusji naukowych oraz prezentacji badań i osiągnięć  naukowców w środowisku międzynarodowym i krajowym.

 

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami konferencji Międzynarodowej Konferencji Pulsu Uczelni/ Medical Science Pulse w latach 2014-2017, organizatorzy proponują, obok teoretycznych wykładów, intensywne szkolenia znacząco  podnoszące kompetencje uczestników w zakresie prezentowanej tematyki, w tym m.in. warsztaty dotyczące opracowania  projektów naukowych i publikacji z zakresu nauk biomedycznych czy analiz statystycznych wyników badań ilościowych. 

 

Specjalnie do młodych naukowców adresowana jest część plakatowa i moduł Master Class umożliwiający w sposób czynny prezentację planów badawczych i dyskusję w przyjaznym i  profesjonalnym gronie badaczy z całego świata.

 

Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy i USA, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty  oraz atrakcyjna cena - te cechy wyróżniają naszą Konferencję w skali krajowych propozycji. Uczestnicy otrzymają certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

Ze względu na duże zainteresowanie Konferencją, przypominamy, że niższa cena obowiązuje jedynie do 31 marca 2018r.

 

Zapraszamy do PMWSZ w Opolu!

 

Komitet Naukowy i Organizacyjny V MK MSP  PMWSZ w Opolu

Kontakt:

Bożena Ratajczak

774423546

ratajczakb@wsm.opole.pl


II Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Mała, Wielka Nauka.

„Innowacje i idee przyszłości”

Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów do wzięcia udziału w konferencji naukowej: Mała wielka nauka – Innowacje i idee przyszłości. Jest to inicjatywa podjęta przez Łódzkie Porozumienie Doktorantów, która ma na celu wymianę dobrych praktyk młodego środowiska naukowego i podkreślenie istotnej roli doktorantów w rozwoju polskiej nauki.

W trakcie dwóch dni konferencji przedstawione zostaną osiągnięcia naukowe doktorantów, poprzedzone wykładami znakomitych naukowców. Wystąpienia ustne zostaną przedstawione w 3 blokach tematycznych (chemia i technologia chemiczna, biotechnologia i nauki medyczne, nauki techniczne). Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników badań podczas sesji posterowych.

Opłata konferencyjna wynosi 150zł (cena zawiera udział w konferencji, materiały konferencyjne, 2 obiady oraz udział w atrakcji wieczoru). Przewidziane jest także wydanie artykułów pokonferencyjnych w formie płyty CD z nadanym numerem ISBN.

Wszystkich chętnych zachęcamy do rejestracji, w terminie od 31 sierpnia do 2 października 2015r.

W odpowiedzi na Wasze prośby przedłużamy czas rejestracji o dwa tygodnie. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie konferencji: 

http://www.mala-wielka-nauka.pl/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!