Treść z SDPG spoza PG.

Trzecie miejsce PG w konkursie PRODOK

Krajowa Reprezenyacja doktorantów przyznała nagrody w konkursie na najbardziej prodoktorancka uczelnię PRODOK 2018. Kapituła oceniała ofertę kształcenia, funkcjonowanie doktorantów w jednostkachoraz działalność Samorządu Doktorantów. W tym roku na wyniki wplyw miały także wyniki uczelni w działalności naukowej i badawczo-rozwojowej.

Politechnika Gdańska zajęła trzecie miejsce, wspólnie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Pierwsze miejsce ex aequo dla Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego, drugie zajął Uniwersytet Jagielloński.

Galeria zdjęć


Ankieta międzynarodowa KRD

Szanowne Doktorantki i Doktoranci! 

Uprzejmie prosimy Was o pomoc w zbieraniu informacji dotyczących wymiany międzynarodowej doktorantów w Polsce. Narzędziem do tego zadania jest specjalna ankieta stworzona przez Komisję ds. Badań Społecznych i Opinii KRD. Wyniki tej ankiety pozwolą nam na zidentyfikowanie obszarów wymagających zmian, określenie stanu, ale też dobrych praktyk wymiany międzynarodowej polskich młodych naukowców.

Link do ankiety.

Serdecznie Was zapraszamy do wypełniania! Zajmie Wam tylko kilka minut, a efekty w postaci raportu zobaczycie już niedługo. 

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam serdecznie

Ewelina Pabjańczyk-Wlazło

Członek Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów