Studia doktoranckie przy Wydziale Chemicznym

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr Urszula Kampowska

urszula.kampowska@pg.gda.pl

(+48) 58 348 62 24

Chemia C (budynek nr 6) pok. 6

prof. dr hab. inż. Maciej Bagiński, prof. nadzw. PG

maciekb@hypnos.chem.pg.gda.pl

(+48) 58 347 15 96

Chemia B (budynek nr 8) pok. 4

 

Studia doktoranckie przy Wydziale Elektrotechniki i Automatyki

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

Halina Kwiatkowska-Kasperowicz

halina.kwiatkowska@pg.gda.pl

(+48) 58 347 24 65

WEiA (budynek nr 12) pok. 104

dr hab. inż. Krzysztof Karwowski, prof. nadzw. PG

krzysztof.karwowski@pg.gda.pl

(+48) 58 347 11 58

WEiA A – Sobieskiego (budynek nr 63) pok. 105

 

Studia doktoranckie przy Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr Anetta Gorloff-Żukowska

anegorlo@pg.gda.pl

(+48) 58 348 61 98

Nowe ETI (B) (budynek nr 42) pok. 145

prof. dr hab. inż. Michał Mrozowski, prof. zw. PG

mim@pg.gda.pl

(+48) 58 347 25 49

Stare ETI (A) (budynek nr 41) pok. 712

 

Studia doktoranckie przy Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr inż. Irena Datta

idatta@mif.pg.gda.pl

(+48) 58 348 60 82

Gmach Główny (budynek nr 1)  pok. 102

dr hab. inż. Jarosław Rybicki, prof. nadzw. PG

ryba@pg.gda.pl

(+48) 58 347 28 34

Gmach Główny(budynek nr 1) pok. 107

 

Studia Doktoranckie przy Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

Sekretariat

Kamila Kiryło

kamkac@pg.gda.pl

(+48) 58 348 61 66

Gmach Główny(budynek nr 1) pok. 158-159

prof. dr hab. inż. Robert Jankowski, prof. nadzw. PG

robert.jankowski@wilis.pg.gda.pl

(+48) 58 347 22 00

WILiŚ Żelbet (budynek nr 21) pok. 107

 

Studia Doktoranckie przy Wydziale Architektury

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

Sekretariat

Kamila Kiryło

kamkac@pg.gda.pl

(+48) 58 348 61 66

Gmach Główny(budynek nr 1) pok. 158-159

dr hab. Małgorzata Dymnicka

mdym@pg.gda.pl

(+48) 58 347 25 55

Gmach Główny (budynek nr 1) pok. 352

 

 

Środowiskowe studium doktoranckie – przy Wydziale Mechanicznym

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

inż. Karolina Barabaś

karbarab@pg.gda.pl

studium@mech.pg.gda.pl

(+48) 58 347 26 83

WM (budynek nr 40) pok. 235

dr hab. inż. Marek Szkodo, prof. nadzw. PG

mszkodo@pg.gda.pl

(+48) 58 347 17 52

WM (budynek nr 40) pok. 218

 

 

Studium doktoranckie przy Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr Anna Kwiatkowska

anna.kwiatkowska@pg.edu.pl

Tel.: 58 347 2807

pok. 204 bud. WOiO

(Dziekanat WOiO PG)

prof. dr hab. inż. Zygfryd Domachowski, prof. zw. PG

domachow@pg.edu.pl

Tel.: 58 347 2662

pok. 135 bud. WOiO

 

 

Studia doktoranckie przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr Agnieszka Sałbut

Agnieszka.Salbut@zie.pg.gda.pl

(+48) 58 347 1428

Gmach B (budynek nr 10) pok. 800

prof. dr hab. inż. Maria Szpakowska, prof. zw. PG

Maria.Szpakowska@zie.pg.gda.pl

(+48) 58 347 11 07

Gmach Główny (budynek nr 1) pok. 400A

 

Studium doktoranckie "Chemistry for Health and the Environment" (INTERCHEM)

Sekretariat

Kierownik studiów doktoranckich

mgr Urszula Kampowska

urszula.kampowska@pg.gda.pl

(+48) 58 348 62 24

Chemia C (budynek nr 6) pok. 6

prof. dr hab. inż. Piotr Konieczka, prof. nadzw. PG

piotr.konieczka@pg.gda.pl

(+48) 58 347 21 10

Chemia A (budynek nr 4) pok. 236

 

Pozostałe kontakty

Prorektor ds. nauki

Dział Spraw Naukowych

prof. dr hab. inż. Janusz Smulko, prof. nadzw. PG

proren@pg.gda.pl

(+48) 58 347-14-74

(+48)  58 348 60 95

Gmach Główny (budynek nr 1), pok.268

Stare WETI (nr 41), pok. 447

 

mgr Marta Gurczyńska

margurcz@pg.gda.pl

dsn@pg.edu.pl

(+48) 58 348 60 47

Gmach B (budynek nr 10) pok. 603