Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wieloletnie doświadczenie doskonale wyszkolonej kadry pracowników aby zapewnić  niezawodną i profesjonalną obsługę multimedialną Uczelni.

Realizujemy wiele imprez kulturalnych i naukowych odbywających się na Politechnice Gdańskiej, produkujemy własne materiały filmowe, zarządzamy politechnicznym kanałem YouTube oraz archiwum Akademickiej Telewizji Politechniki Gdańskiej. Sale dydaktyczne obsługiwane przez Sekcję Multimedialną wyposażono w stałe instalacje nagłośnieniowe oraz projekcyjne takie jak:  wideoprojektory, komputery i profesjonalne systemy nagłośnienia.

Nasze usługi świadczymy również w innych miejscach uczelni, a także poza nią, zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem.