Wyświetlanym spisem studiów podyplomowych zarządza Dział Kształcenia.
Sprawy dotyczące aktualizacji informacji, dodania albo usunięcia studiów ze spisu należy kierować do wspomnianego działu.

Oferta studiów podyplomowych

Zarządzanie operacyjne w przedsiębiorstwie

Wydział Zarządzania i Ekonomii

ProfileStudia skierowane są do: * osób pracujących bądź planujących pracę na stanowiskach związanych z zarządzaniem operacyjnym * osób pragnących zdobyć nowe bądź poszerzyć posiadane, poszukiwane na rynku umiejętności z zakresu zarządzania operacyjnego * osób prowadzących lub planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej. Celem studiów jest pogłębienie wiedzy słuchaczy na temat zagadnień i roli zarządzania operacyjnego w przedsiębiorstwie, które obejmuje całość procesu zarządzania produkcją wyrobów i usług. Zdobyta wiedza umożliwi udoskonalenie menedżerskich zdolności, które przyczynią się do zwiększenia poziomu obsługi klienta, poprawy jakości produktów oraz zmniejszenia kosztów i poprawy rentowności przedsiębiorstwa.
Period

2 semestry

Start date

październik 2020 r.

Hours

186 godzin

Costs

4 000 zł. za całość studiów podyplomowych

Information

Małgorzata Rejmer
Wydział Zarządzania i Ekonomii
Gmach B, pok. 817
tel. 48 58 347 24 55
fax 48 58 348 60 24
e-mail: mre@zie.pg.gda.pl

Manager

dr inż. Jolanta Łopatowska
tel. 48 58 347 22 28
e-mail: jolanta.lopatowska@zie.pg.gda.pl

More

Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdują się na stronie internetowej: http://zie.pg.edu.pl/studiapodyplomowe/studia-podyplomowe-zarzadzanie-operacyjne-w-przedsiebiorstwie/