Wyświetlanym spisem studiów podyplomowych zarządza Dział Kształcenia.
Sprawy dotyczące aktualizacji informacji, dodania albo usunięcia studiów ze spisu należy kierować do wspomnianego działu.

Oferta studiów podyplomowych

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wydział Zarządzania i Ekonomii

ProfileCo to znaczy być firmą odpowiedzialną - wobec społeczeństwa, pracowników, klientów, jakie powinny być relacje między strategią firmy a wyborem projektów CSR, jak skonstruować dobry raport, zgodny z wytycznymi Global Reporting Initiative, na czym polega odpowiedzialne inwestowanie - to niektóre z pytań, na które będzie można znaleźć odpowiedź studiując na nowo powstałych studiach podyplomowych - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu realizowanych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Dyrektywa unijna z kwietnia 2015 nakłada na duże firmy obowiązek postępowania zgodnie z zasadami firmy społecznie odpowiedzialnej i raportowania o podjętych działaniach. Niestety, brak specjalistów w/w dziedzinie może być dużym utrudnieniem dla firm Polski północnej w realizacji tej dyrektywy - stąd pomysł kształcenia specjalistów, którzy mogliby sprostać tym obowiązkom. Studia podyplomowe na WZiE z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu to jedne z nielicznych w Polsce, które oferują nie tylko wiedzę, ale i umiejętności w zakresie realizacji projektów CSR [ Corporate Social Responsibility] w firmach, organizacjach. Zajęcia na studiach poprowadzą uznani specjaliści CSR, dzieląc się nie tylko swoją wiedzą ale i doświadczeniem - m.inn. z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC, Deloitte, Lotosu, PSG, Microsoft, Polpharmy.
Period

2 semestry

Start date

marzec 2015 r.

Hours

180 godzin

Costs

4 900 zł. za całość studiów podyplomowych

Information

Aleksandra Markowska
Wydział Zarządzania i Ekonomii
ul. Traugutta 79, pok. 413
czynny: poniedziałek – piątek, w godz. 9.00-15.00
tel. 48 58 347 18 99
e-mail: amarkowska@zie.pg.gda.pl

Manager

dr Ewa Hope
tel. 48 58 347 10 36
fax 48 58 348 60 09

More

Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdują się na stronie internetowej: http://www.zie.pg.gda.pl/web/studia-podyplomowe/