[Aktualizacja] Sesja sprawozdawcza dla doktorantów z dyscypliny Nauki Chemiczne

Chcielibyśmy poinformować, że sesja sprawozdawcza, która obowiązuje doktorantów Szkoły Doktorskiej, z dyscypliny Nauki Chemiczne, odbędzie się 23 października (piątek) oraz 26 października (poniedziałek). Program sesji będzie umieszczony na stronie Wydziału Chemicznego - Studia Doktoranckie. Na podanej stronie proszę na bieżąco sprawdzać, do której sekcji prezentacji jest się przydzielonym. Sesja odbędzie się w trybie zdalnym.
Prosimy doktorantów Nauk Chemicznych o przesłanie tytułów wystąpień (abstraktów przygotowywać nie trzeba). Tytuły należy przesłać do końca tygodnia, do Pani mgr Urszuli Kampowskiej, na adres:  urszula.kampowska@pg.edu.pl. Sesja będzie połączona z sesją sprawozdawczą dla studiów doktoranckich na Wydziale Chemicznym PG.