Doktorantka naszej szkoły laureatką konkursu "W 180 sekund o doktoracie"

Chcielibyśmy podzielić się sukcesem naszej doktorantki, Pani mgr inż. Justyny Górskiej, kształcącej się obecnie na I roku w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej w dyscyplinie: nauki chemiczne. Pani Justyna zajęła drugie miejsce w konkursie "Moja praca dyplomowa w 180 sekund" (Ma thèse en 180s Pologne: édition en ligne 2020).

Konkurs odbywa się w Polsce już drugi raz z rzędu. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczna w tym roku został zorganizowany online. 9 doktorantów z całej Polski zaprezentowało swoje prace w języku francuskim. Mieli na to maksymalnie trzy minuty. Wyniki konkursu ogłoszono 30 czerwca 2020 roku. Pani Justyna zaprezentowała swój projekt " Macrolides d’heptaène aromatique – le mécanisme d’action au niveau moléculaire" ("Aromatyczne makrolidy heptaenowe - mechanizm działania na poziomie molekularnym").

Z wystąpieniem finalistki można zapoznać się pod tym linkiem, natomiast z nagraniem z ogłoszenia wyników tutaj (od min. 11:31 informacja o przyznaniu nagrody Pani Justynie). Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora konkursu oraz na stronie głównej PG.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.