Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją na temat zwiększenia stypendium doktoranckiego w roku akademickim 2020/2021.

[Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej [Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania sprawozdań, dokumentujących proces kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Profile Szkoły Doktorskiej Profile Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zostały założone profile Szkoły Doktorskiej w serwisach społecznościowych: Facebook oraz LinkedIn.

II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że druga edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej odbędzie się 15 września 2020 r.

Spotkanie informacyjne z kandydatami do Szkoły Doktorskiej Spotkanie informacyjne z kandydatami do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, o spotkaniu informacyjnym dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej, które odbędzie się 10 lipca o godz. 10, w formie zdalnej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 177 rezultatów.
z 36