Doktoraty Wdrożeniowe na Politechnice Gdańskiej

W związku z pojawiającymi się pytaniami o doktorat wdrożeniowy realizowany tymczasowo w ramach ścieżki wdrożeniowej w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, a od przyszłego roku akademickiego 2020/21 w ramach nowo powstałej Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej informujemy, że aktualne informacje na ten temat można znaleźć na stronie Działu Spraw Naukowych w zakładce: Doktoranci > Szkoła Doktorska Wdrożeniowa.

Niedługo będzie udostępniony osobny portal informacyjny dla zainteresowanych firm i kandydatów do szkoły.

Kontakt ws Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej:

Doktoratami wdrożeniowymi merytorycznie zajmuje się prof. dr hab. inż. Kazimierz Darowicki, a organizacyjnie dr Agnieszka Klej.
Wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować bezpośrednio do tych osób - albo telefonicznie, albo na adres mailowy Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej: sdw@pg.edu.pl.