Nowe podzakładki na stronie Nowe podzakładki na stronie

Chcielibyśmy poinformować, że w zakładce >>> Dla Kandydatów, pojawiły się nowe podzakładki: Ulotka rekrutacyjna oraz Dyscypliny. Zachęcamy do zapoznania się.

Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją na temat zwiększenia stypendium doktoranckiego w roku akademickim 2020/2021.

[Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej [Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania sprawozdań, dokumentujących proces kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Profile Szkoły Doktorskiej Profile Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zostały założone profile Szkoły Doktorskiej w serwisach społecznościowych: Facebook oraz LinkedIn.

II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że druga edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej odbędzie się 15 września 2020 r.

Wyświetlanie 1 - 5 z 178 rezultatów.
z 36