Funkcjonowanie uczelni i biura szkoły w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych

Zgodnie z wcześniej przekazaną informacją zajęcia dydaktyczne w okresie 12 marca – 29 marca 2020 zostały odwołane.

Lista najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi dotyczących funkcjonowania uczelni w okresie odwołanych zajęć dydaktycznych została zamieszczona na stronie głównej PG. Lista będzie aktualizowana wraz z nowymi ustaleniami.
Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją, Biuro Szkoły Doktorskiej, będzie otwarte dla doktorantów we wtorki i czwartki w godzinach 10:00-13:00. Zmienione godziny przyjęć obowiązują do odwołania. Więcej tutaj.

Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację, zachęcamy do śledzenia strony głównej PG oraz strony szkoły, gdzie na bieżąco umieszczane są nowe informacje.