Kurs Pythona dla doktorantów z dyscypliny nauki chemiczne

 

Zainteresowanych doktorantów zapraszmy na darmowy kurs Pythona. Głównym zamysłem kursu jest wyjście poza najprostsze koncepcje programistyczne i wprowadzenie podejścia zorientowanego obiektowo, dzięki któremu kursanci będą w stanie strukturyzować i implementować własne miniprojekty usprawniające pracę naukową.

Zapisy na kurs będą prowadzone do północy 20 października przez ankietę Doodle: https://doodle.com/poll/fushrse38tmei574 - prosimy o wskazanie dostępności (2 godziny, spotkanie raz w tygodniu przez ok. 3 miesiące) i podpisanie się adresem mailowym w formacie imie.nazwisko@pg.edu.pl (albo innym umożliwiającym jednocześnie identyfikację i kontakt; dane będą widoczne jedynie dla prowadzącego).

Po zakończeniu ankiety zostanie wybrany termin, który umożliwi jednocześnie udział możliwie największej liczby uczestników oraz zarezerwowanie odpowiednio dostosowanej sali zajęciowej; Następnie zostanie rozesłana informacja o podjętej decyzji. W razie obecności uczestników obcojęzycznych językiem kursu będzie angielski. Uczestnicy będą korzystali z własnych laptopów.

Dla zainteresowanych przykładami zastosowań i możliwości: https://gitlab.com/users/milafternoon/contributed

Pytania i sugestie proszę kierować pod adres milosz.wieczor@pg.edu.pl