Profile Szkoły Doktorskiej Profile Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zostały założone profile Szkoły Doktorskiej w serwisach społecznościowych: Facebook oraz LinkedIn.

II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej II edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że druga edycja egzaminu ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej odbędzie się 15 września 2020 r.

Spotkanie informacyjne z kandydatami do Szkoły Doktorskiej Spotkanie informacyjne z kandydatami do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, o spotkaniu informacyjnym dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej, które odbędzie się 10 lipca o godz. 10, w formie zdalnej.

[Aktualizacja] Rekrutacja standardowa na r. a. 2020/2021 - informacje [Aktualizacja] Rekrutacja standardowa na r. a. 2020/2021 - informacje

Na stronie Szkoły Doktorskiej, w zakładce Dla kandydatów --> Rekrutacja standardowa na r.a. 2020/2021 opublikowane zostały informacje dotyczących rekrutacji standardowej. Zapraszamy do zapoznania się.

Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania sprawozdań, dokumentujących proces kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 176 rezultatów.
z 36