Szkolenie z ClickMeeting - projekt POWER 3.5

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z Obsługi narzędzi informatycznych do organizowania i prowadzenia webinarów i spotkań on-line „ClickMeeting”, organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

Zajęcia odbędą się w dniu 10 grudnia 2019 w godz. 9.30-14.30 w Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość (budynek 18), Lab. 2.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie dokumentów projektowych i dostarczenie ich do pokoju 520 Gmachu B (budynek nr 10) do dnia 6.12.2019 (tj. piątek).
Na szkolenie obowiązują zapisy - e-mail: sylwia.sarniak@pg.edu.pl.
Kurs realizowany jest w języku polskim.

Kontakt: Biuro Projektu - mgr Sylwia Sarniak,
e-mail: sylwia.sarniak@pg.edu.pl

Bliższe informacje o projekcie, warunki uczestnictwa, kalendarium szkoleń, dokumenty aplikacyjne do pobrania znajdują się >>> na stronie dedykowanej projektowi.

********

Projekt realizowany jest z działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).